Financování

Film Probuzení 1 Pravda v zrcadle času

 

Když se sešla autorka knihy Šarlota Santini a režisér Mirek Dočkal, bylo jasné, že se zrodí nápad na film. Po nějaké době vznikl Spolek Film Santini a počet lidí, kteří vznik tohoto filmu podporují, začal narůstat. Možná se zdá až moc ambiciózní připravovat první český sci-fi velkofilm, ale někdo musí být první. Naše vlast už byla příliš dlouho v pozadí světové kinematografie. Celý tým filmu doufá, že tento závazek naplní. Film by měl mít dalších 5 pokračování.

Financování filmu je zajištěno průběžné. Nyní je ještě potřeba zajistit 2. 700. 000 Kč od sponzorů, aby mohli začít s natáčením co nejdříve.

 

Námět filmu vznikl podle knihy Pravda v zrcadle času. Děj se odehrává v současnosti v jednom českém městě. Určitě nejen autorku napadlo, že Česká republika je významná z mnoha důvodů. Už když zamíříme do historie, tak už v době rudolfínské, Prahu navštěvovala spousta mágů a nadšenců pro vše mimo tenhle svět. Jsme srdcem Evropy a působí zde mnoho sil.

Hrdinka knihy má jednoho dne prodat starý gotický dům. V domě nalezne zvláštní obsáhlou knihovnu. Pod vedením Průvodce z jiné dimenze, začíná pátrat po skutečné pravdě, po skutečné historii světa, po tom, co vše tají vlády světa, tajné mocnosti a církev. Ocitá se na nebezpečné cestě, v neustálém ohrožení života.

 

Odměna pro sponzory

 

Vítáme jakékoli příspěvky na film. Máme připraveny odměny, které za své přispění získáte.

 

1. 000 – 10. 000 Kč

Certifikát

 

 

 

10. 001 – 100. 000 Kč

Certifikát

Možnost podívat se na natáčení

Firma: Mediální partner filmu

 

 

 

100. 001 – 500. 000 Kč

Certifikát

Uvedení v titulcích

Role v komparzu

Firma: Mediální partner filmu

 

 

 

500. 001 – 1. 000. 000 Kč

Certifikát

Mediální partner

0,5 % ze zisku filmu

 

 

 

1. 000. 001 Kč a více

Certifikát

Mediální partner

1% ze zisku filmu


 

Číslo účtu Film Santini: 2901529701/2010

 

 


 

 

 

Certifikát..png

Pravda v zrcadle času

Temný psychologický příběh o hledání pravdy v minulosti. Bezejmenná hrdinka objeví tajemné zrcadlo, které jí přenáší do tajemných a děsivých světů, ale především jako ve stroji času, cestuje do minulosti. Odkrývá tak dlouho skrývanou pravdu o existenci člověka a bytostech z jiných planet. Vědět příliš, je velmi nebezpečné. Tajný spolek vlád celého světa a manipulativních Šedivců se jí snaží zastavit na každém kroku. Zdaří se hrdince odhalit pravdu a přiblížit tak lidstvo lepší budoucnosti? Příběh fantazií propojuje skutečná fakta. Začíná tak sága, která bude dále pokračovat. Čtenáři stylem vyprávění přirovnávána k Tulákovi po hvězdách od Jacka Londona.V roce 2017 začala příprava na první český sci-fi velkofilm podle knihy.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one