Financování filmu se pozdrželo. Hledáme další investory, abychom mohli začít s natáčením co nejdříve. Příprava filmu je hotová.
Právě probíhá konkurz na výběr štábu. Aktivní filmařské štáby se můžou přihlásit.
Je přislíbena dotace ze zahraničí na natočení filmu. Už teď je v plánu dalších 5 pokračování. Tento film je počin, jež v české kinematografii nemá obdoby. Chystáme se zbourat pomyslné hranice a stvořit film světové úrovně. Navíc ještě ta skutečnost, že se jedná o sci-fi film.
Film Probuzení

Pravda v zrcadle času

Temný psychologický příběh o hledání pravdy v minulosti. Bezejmenná hrdinka objeví tajemné zrcadlo, které jí přenáší do tajemných a děsivých světů, ale především jako ve stroji času, cestuje do minulosti. Odkrývá tak dlouho skrývanou pravdu o existenci člověka a bytostech z jiných planet. Vědět příliš, je velmi nebezpečné. Tajný spolek vlád celého světa a manipulativních Šedivců se jí snaží zastavit na každém kroku. Zdaří se hrdince odhalit pravdu a přiblížit tak lidstvo lepší budoucnosti? Příběh fantazií propojuje skutečná fakta. Začíná tak sága, která bude dále pokračovat. Čtenáři stylem vyprávění přirovnávána k Tulákovi po hvězdách od Jacka Londona.V roce 2017 začala příprava na první český sci-fi velkofilm podle knihy.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one