Hledáme štáb

Hledáme štáb, který zvládne natočit sci-fi velkofilm na úrovni. Je schopen zajištit nátáčení i postprodukci a umí kvalitní animaci. A je k dispozici cca červenec 2017.

Kontakt na film.pravdavzrcadlecasu@seznam.cz.

Hledáme mladého pravníka na stáž u filmu

Požadavky: angličtina slovem i písmem
                    flefibilita
                    vášeň pro film
Výhodou: znalost mezinárodního práva
                 bydliště v Pardubickém kraji

Životopisy zasílejte na film.pravdavzrcadlecasu@seznam.cz.

Hledáme účetní na volné noze

Náplň práce: zpracování smluv pro herce, komparz a štáb
                     zpracování mezd pro herce, komparz a štáb
                     zajištění plateb za služby spojené s natáčením

Hledáme asistenta/ku

Požadavky: časová flexibilita
                    schopnost komunikovat přes telefon, e-mail

Náplň práce: domlouvání castingu
                      zajednávání lokací, ubytování apod.
                      administrace webových stránek
                      asistence vedoucí projektu

Pravda v zrcadle času

Temný psychologický příběh o hledání pravdy v minulosti. Odkud jdeme, proč jsme tady? Kdo je Bůh a jakou pravdu nám tají vlády celého světa? Vědět příliš, je velmi nebezpečné. Příběh je z velké části podložen fakty, z části je to fikce. Čtenáři stylem vyprávění přirovnávána k Tulákovi po hvězdách od Jacka Londona.
Name
Comment
Or visit this link or this one